Reklam
Reklam
DGS | Dikey Geçiş Sınavı | DGS Puan Hesaplama | DGS Tercih Robotu

Neden Dgsli.Org ?

Neden Dgsli.Org ?

Öncelikle bizleri takip ettiğiniz için teşekkür ediyoruz sizlere. Dgs hakkında bildiğiniz gibi bir çok site, bir sayfa var. Bunların arasından neden siz diye sormuş olabilirsiniz. Bu doğal bir durum. Çünkü herkes doğru bilgilere ulaşmak ister. Bunda kısa ve kolay bir şekilde ulaşmak ister. Bildiğiniz gibi Dgsli.org Facebook  sayfamızın uzantısıdır. Sizlerin yoğun istekleri ve destekleri sayesinde kurulmuştur.

Sitemizin amacı en doğru bilgiye hızlı olarak sizlere ulaştırmaktır. Sitemizi diğerlerinden ayıran özelliği, sınava yakın zamanlarda değil, her zaman güncel ve aktif olmasıdır. Yılın her ayı sizlere güncel olarak faydalı olacak rehberlik ve motivasyon amaçlı bilgilendirme yazıları, soru çözüm taktikleri, sınava hazırlanma yöntemleri gibi bir çok alanda sizlere yardımcı olmayı hedeflemekteyiz. Bu aşamada sürekli olarak yazarlarımız ve yöneticilerimiz ile sizler için araştırma yapıp, sizlere daha iyi nasıl yardımcı olabiliriz onları düşünmekteyiz.

Yakın zamanda Ankara ve İstanbul’da sizlere DGS hazırlık yolunda yardımcı olacak, sizlerin sorunlarının dinleyecek ve sizlere tavsiyeler vermek üzere  seminerler yapacağız. Ayrıca facebook, twitter gibi mecralardan takıldığınız gerek sözel gerekse sayısal sorularınızı cevaplamaktayız. Forum sayfamızı sizler için daha hızlı ve kolay kullanım için tekrardan hazırladık. Sizin gibi DGS’ye hazırlanan arkadaşlarımızla burda fikir alışverişi yaparak tercihlerinize yön verebilirsiniz.

Tercih zamanları sizlere ücretsiz olarak online tercih hizmeti vermekteyiz.

Sizlere Üniversiteler hakkında bilgilendirmeler,kontenjanlar, taban puanları, burs/kredi- yurt konuları gibi  bir çok konuda hizmet vermekteyiz. Bunun yanında dgs öğrencilerine yapılan haksızlıklara ve üvey evlat muamelesine inat sizlerin haklarını korumak için çalışmalar yapmaktayız. Sizlerde bu çalışmalara en azından kamoyu yaratmak için düzenlediğimiz imza kampanyalarına destek olabilirsiniz.

 

Kısacası neden Dgsli.Org ? derseniz, bizlerde  bu yollardan geçtik ve dgsli’yi en iyi bizler yani dgsli’ler anlar. Çalışmalarınızda başarılar dileriz. Allah hepinizin gönlüne göre versin arkadaşlar…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ