Reklam
Reklam
DGS | Dikey Geçiş Sınavı | DGS Puan Hesaplama | DGS Tercih Robotu

Dgsli’ler Sahipsiz Değil !

Dgsli’ler Sahipsiz Değil !

Gerçekten yazık.

    Ek yerleştirme tarihinin hala belli olmamasını, bırakın hala bir açıklama dahi yapılmamış olması DGS’nin ne denli önemsendiğinin göstergesi niteliktedir.
Dgsli her zaman üvey evlat durumunda kalıyor. Bu kadar insanı bekletmenin yada umut içine sokmanın bir anlamı yok. Yök yada Ösym bir duyuru yayınlayın. Söyleyin ek yerleştirme olacak yada olmayacak. Dgsli kardeşlerimde ona göre hareket etsin.
    Her sene aynı senaryo. Tarih vermezler olacak mı olmayacak mı söylemezler. Birden bi tarih açıklarlar 2 gün içinde yerleştirirler. Kazanan arkadaşlarımız gittikleri üniversitenin vize haftasına denk gelirler. Ne yapsın şimdi o arkadaş? Nasıl başarıyı yakalasın. Bu kadar kişi takip ediyor görmüyor mu hiç kimse ?
    Biz Dgsli.org ‘u dgslilerin sahipsiz olmadığını göstermek ve kamuoyu yaratmak için açtık. Açtık ki kimse üvey evlat yerine koymasın. Haksızlıkları dile getirelim, susmayalım, birlik olalım diye var Dgsli.org . Artık net bir şekilde bir duyuru veya açıklama yapılsın. Bu kadar öğrenciyi madur edip, belirsizlik içinde karamsarlığa itmek kimsenin hakkı değil !
 
Dgsli.Org Web Ekibi
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ