Reklam
Reklam
DGS | Dikey Geçiş Sınavı | DGS Puan Hesaplama | DGS Tercih Robotu

2015 DGS Deneme Sınav Takvimi

2015 DGS Deneme Sınav Takvimi

2015 Türkiye Geneli DGS Deneme Takvimi

Bu takvim siz değerli Dgsli.Org üyelerimizin için hazırlanmıştır. Kurumların yapmış olduğu Türkiye Geneli sınav tarihleri tabloda belirtilmiştir. Bu sınavlara girmeniz size durumunuzu ve yerinizi görme açısından çok faydalı olacaktır. Bu tabloyu çıktı alarak çalışma alanınızda, görebileceğiniz bir yere asmanızı tavsiye ediyoruz.  Sınav sınav netlerinizi ve puanlarınızı üzerine not olarak ilerlemenizi görebilirsiniz. Hedefinizi yazmayı unutmayın. Sınav merkezlerini ilgili kurumların sitelerine girerek görebilirsiniz. Sınavlar ortalama 5 ₺ gbi bir ücretle yapılmaktadır. Başarılar….

 

*Resmin üzerine tıklayıp büyüttükten sonra sağ tıklayıp  “resmi farklı kaydet” seçerek bilgisayarınıza indirdikten sonra yazdırabilirsiniz.

Çıktı almanızı tercih ediyoruz.

Dgsli.org dgs sınav takvimi

*Bu tablo ve yazının tüm hakları Dgsli.org’a aittir. www.dgsli.org biçiminde aktif bağlantı kurulabilir, açık kaynak gösterilmek kaydıyla içerik kullanılabilir. Açık kaynak göstermeden yapılan alıntılar için yasal takip yapılacaktır. ©

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Avatar hasan dedi ki:

  Bu denemelere girmek icin illaki o kurumlarin kurslarina gitmek gerekiyor mu

  1. DgsliOrg DgsliOrg dedi ki:

   Hayır, dışardanda cüzi ücret karşılığı girebiliyorsunuz.

 2. Avatar Metmet dedi ki:

  Merhaba;
  Ben bu denemelere giriyorum, sadece burada benimle denemeye giren arkadaşların sonuçlarını ve sıralamasını görüyorum. Bunu Türkiye geneli görme imkanım var mı. ?

  1. DgsliOrg DgsliOrg dedi ki:

   ilgili kurumun internet sitesinde türkiye geneli sonuçlar yazar. Ama sadece türkiye geneli yapılan sınavlarda olur bu.

BİR YORUM YAZ