Reklam
Reklam


ÖSYM’den DGS Duyurusu!

 • 4.350 kez görüntülendi.
ÖSYM’den DGS Duyurusu!

ÖSYM, YÖKSİS üzerinden eğitim bilgisi gelmeyen adaylar için duyuru yayınladı. ÖSYM’ den yayınlanan duyuru şu şekilde:

DUYURU
(23 Temmuz 2018)

2018-DGS: Adayların Eğitim Bilgilerinin Kontrol / Güncelleme / Teyit İşlemleri ve Kamu Kurumları İşlemleri  Sisteminin Açılması

2018-DGS başvurularında, yöksis’den eğitim bilgisi gelmeyen adayların bilgilerinin kontrol, güncelleme ve teyit işlemlerinin yapılabilmesi için Kamu Kurumları İşlemleri Sistemi 24 Temmuz 2018 tarihinde açılacaktır.

Adayların bireysel olarak veya yükseköğretim kurumlarının doğrudan Merkezimize yapacakları değişiklik/düzeltme talepleri kabul edilmeyecektir.

https://kkis.osym.gov.tr kullanıcı bilgileri https://bmis.osym.gov.tr kullanıcı bilgileri ile aynıdır. https://kkis.osym.gov.tr kullanıcı bilgilerini hatırlamayan  Meslek Yüksek Okul Müdürlükleri bu bilgilerini, 444 6796 (ÖSYM) numaralı Çağrı Merkezinden öğrenebileceklerdir.

Adaylara önemle duyurulur.

ÖSYM BAŞKANLIĞI

Bir sıkıntı yaşamamak için 24 Temmuz tarihinde duyuruda belirtilen adreslerden eğitim bilginizi kontrol etmeniz gerekmektedir. Sistem üzerinden eğitim bilginizi güncellemeniz ya da teyit etmeniz gerekebilir. O yüzden yarın mutlaka ilgili adreslerden eğitim bilginizi kontrol edin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. fatih dedi ki:

  admin ben baktım bilgler dogru bi aksilik çıkmaz dimi

  1. DgsliOrg DgsliOrg dedi ki:

   Doğruysa bir sıkıntı yok.

 2. Memduh Can dedi ki:

  okulum yeni bitti ama hala ösym de okuyor gözüküyorum ne yapmam gerekiyor ne zamana kadar düzeltebiliriz okuyor olarak mı dgs başvurusunda kullanacağız

BİR YORUM YAZ