Reklam
Reklam
DGS | Dikey Geçiş Sınavı | DGS Puan Hesaplama | DGS Tercih Robotu

İnancınızı Yitirmeyin

İnancınızı Yitirmeyin

Merhaba, bu yazıyı yazma amacım eğer ben başardımsa herkes başarır mesajı vermek ve dgs’ye girecek arkadaşlarıma bir motivedir.
Yerel yönetimler mezunuyum. Biliyorsunuz 2 senelik üniversitelerde dönem başı 10 ders alınır. 1. Sınıf 1.dönemde sadece 4 dersimi geçebildim 6 tane alttan dersim kaldı 1. Sınıf 2. Dönem ise sadece 2 dersimi geçebildim ve 8 tane alttan dersim kaldı. Asıl sıkıntılarım 2. Sınıfta başladı. Arkadaşlarım 10 ders verirken ben 2. Sınıf 1. Dönemde 16 ders, 2. Sınıf 2. Dönem ise (yine arkadaşlarım 10 ders verirken ) ben 18 ders sadece bir dönemde verdim. Herkes bana başaramazsın diyordu sene uzatırsın mutlaka diyordu kimsenin inancı yoktu ama benim kendime olan güvenim yerindeydi vize zamanları bir günde 4 tane sınava girdiğimi biliyorum. Okulumu sene kaybetmeden bütün zorluklara rağmen bitirdim ve DGS sınavına girdim bütün arkadaşlarım açık öğretim tutturmuşken şuan ben DGS’yi kazanıp örgün okuyorum. Burada anlatmak istediğim arkadaşlar her ne olursa olsun kendinize olan inancınızı yitirmeyin hiç bir şey imkansız değildir, yeter ki kendinize olan güveninizi yitirmeyin.

Sizlerde başarı öykünüzü yollamak istiyorsanız TIKLAYIN.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Avatar Erkan dedi ki:

  Siz kendiniz olun başkası gibi değil
  Ben 2 yıllık radyo tv okudum ve o kadar kötü bir
  Şehir tanımadığın insanlarla aynı ortamdasınız
  Ve derslerim çok kötüydü.2. Sınıfa geçtiğimde
  Alttan çok dersim vardı ne yaptım biliyormusunuz okulu 3.65 bitirdim şuan dgs ye hazırım İstanbul yeditepe üniversitesi radyo tv sinema tutturuyorum.asla başkasına inanmayın
  Çünkü siz ancak kendinizi tanıyabilirsiniz başarı asla zor değildir.

BİR YORUM YAZ