Reklam
Reklam
DGS | Dikey Geçiş Sınavı | DGS Puan Hesaplama | DGS Tercih Robotu

Biz Kimiz ? Neler Yapıyoruz ?

Biz Kimiz ? Neler Yapıyoruz ?

Neden Dgsli.Org ?

Arkadaşlar sizler için mesai harcayan adminlerimiz ve yöneticilerimiz var. Bizler bu işleri zamanında bizim gibi bu sınava hazırlanan ve bu yolda çaba sarfedip bir şeyleri başarmaya çalışan arkadaşlarımıza yardım etmek, onları bilinçlendirip yanlış kararlar almasını önlemek için çabalıyoruz.
Herhangi bir yayın evi yada dershane ile bağlantımız olmadığı gibi gönüllü olarak yardımcı oluyoruz. Belki dikkat etmişsinizdir ama dgsli.org​ olarak sınav zamanları değil 365 gün online olup içerik paylaşan, sürekli üretip güncel makaleler yayınlayan tek siteyiz. Gerek sınavı kazanan gerekse hazırlanan arkadaşlarımızdan paylaşımlarımıza ve yazılarımıza daha fazla ilgi ve etkileşim bekliyoruz. Dediğimiz gibi biz bu işi gönüllü yapıyoruz ve sizlerinde etkileşimi, ilgisi olunca bu işi yapmaya daha çok hevesli olup daha fazla mesai harcıyoruz.

İlk üyelerimiz bilir Facebook sayfamız ilk zamanlarında o kadar çok yoğun oluyor ve paylaşım yapılıyordu ki bazen duvarı kapatmak zorunda kalıyorduk. 🙂 Aşırı yüklenmeden dolayı biz bile giremiyorduk 🙂 Şimdilik öyle olmasa da buna yakın ilgi bekliyoruz sizden. Sınavı kazandıktan sonra sayfayı terk etmek yerine, gerektiğinde hazırlanan arkadaşlarımıza da yardımcı olmaya çalışmamız vicdanen daha doğru olur. Unutmayın ki sizlere de birileri yardımcı olmuştur.

Bu vesile ile sınavlara 2 ay gibi bir süre kala tüm arkadaşlarımıza bu zaman dilimini iyi değerlendirip ve dgsli.org’da paylaşmış olduğumuz çalışma yöntemleri ve bilgilendirme yazılarını takip ederek sınava hazırlanmanızı tavsiye ediyoruz. Herkese başarılar diliyoruz. Allah emeğinizin karşılığını verir inşallah.

DGS için önemli linkler aşağıda verilmiştir.

DGS FORUM

BAŞARI ÖYKÜLERİ

DGS REHBERLİK YAZILARI

DGS 2015 TABAN PUANLARI

2015 DGS PUAN HESAPLAMA

ÜNİVERSİTE TANITIMLARI

DGS İSTATİSTİKLERİ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ