DGS Dikey Geçiş Sınavı Dgsli.Org Forum'a Hoşgeldiniz.

Giriş Yap Üye Ol

Sohbeti görüntülemekte sıkıntı yaşıyorsanız tarayıcınızın çerezlerini temizleyin!

Welcome, Ziyaretçi

Forumda Ara

(Gelişmiş Arama)

Forum İstatistikleri
» Toplam Üyeler: 13,671
» Son Üye: withpassion
» Toplam Konular: 1,194
» Toplam Yorumlar: 4,994

Detaylı İstatistikler

Kimler Çevrimiçi
Toplam: 6 kullanıcı aktif
» 0 Kayıtlı
» 3 Ziyaretçi
Bing, Facebook, GoogleBot

Son Aktiviteler
Genel Forum Siteleri Yazar: FieryTR
14-02-2024, Saat: 10:25
Kitap Kapak Tasarımı Yazar: FieryTR
02-02-2024, Saat: 16:25
Prefabrik Yazar: FieryTR
01-02-2024, Saat: 11:18
Rise Online GB Yazar: FieryTR
27-01-2024, Saat: 16:22
PUBG Mobile UC Yazar: FieryTR
27-01-2024, Saat: 08:53
SMM Panel Yazar: FieryTR
26-01-2024, Saat: 16:29
Takılası - Genel Forum Yazar: FieryTR
25-01-2024, Saat: 18:57
DGS 2024 Başlığı Açıldı Yazar: ssari
28-09-2023, Saat: 10:24
Deneme Sınavları Yazar: Ferhatt
05-05-2023, Saat: 19:03
DGS muaf olmayan dersler ... Yazar: isletme22
20-02-2023, Saat: 02:17

Yönetici ve Yazar Alımı
Yazar: Anıl - 18-03-2015, Saat: 23:03 - Forum: Dgsli.Org Duyuruları - Yorumlar (3)

Merhaba arkadaşlar,

Dgsli.org ve facebook sayfamız Dikey Geçiş Sınavı (DGS) için yazar ve yönetici arkadaşlar alınacaktır. Dgs hakkında bilgi sahibi, konulara hakim, web sitesi kullanmada tecrübeli veya öğrenmeye açık, sitemize zaman ayırabilecek, hazırlanan arkadaşlara yardımcı olmayı hedefleyen gönüllü arkadaşları arıyoruz.  Amacımız Dgsli.Org olarak Dgs hakkında bilgi sahibi arkadaşlara, yazılarını paylaşabileceği ayrı bir site açarak veya köşe vererek ”Web Sitesi Tasarlama, Domain ve Host Ücretleri” gibi maddi açıdan yük olacak bir çok sorundan kurtararak rahatça düşüncelerini aktarabileceği, hazırlananlara faydalı olabileceği bir ortam sunuyoruz.

Ayrıca kendi projelerinizden bize bahsedebilir ve önerilerde bulunabilirsiniz.

Ayrıntılı Bilgi ve Başvuru için bize facebook sayfamızdan yada BURDAN ulaşabilirsiniz.

Bu konuyu yazdır

Exclamation Reklam
Yazar: Anıl - 18-03-2015, Saat: 23:01 - Forum: Dgsli.Org Duyuruları - Yorum Yok

[Resim: logo1.png]
Dikey Geçiş Sınavı (DGS)'nın öncülerinden olan Dgsli.Org alanında toplamda yaklaşık 70.000 sosyal medya takipçisine hizmet sunan, üyelerinin çoğunun sınava hazırlanan, mezun ve okuyan üniversite öğrencilerinin oluşturduğu sosyal eğitim platformudur. Sitemizi diğer sitelerden ayıran en önemli özelliği 7/24 güncel olmasıdır. Sadece sınav zamanı değil yılın her ayı öğrencilere en güncel haberleri ve rehberlik yazılrımızı paylaşmaktayız.
Siz de reklamlarınızın sitemiz ve sayfamızda yayınlanmasını istiyorsanız iletişim formunu doldurarak bize başvuruda bulunabilirsiniz...  İletişim formu için lütfen TIKLAYINIZ...

Hizmet Sunduğumuz Sosyal Medya Sayfa ve Hesaplarımız:

- Dikey Geçiş Sınavı (DGS) sayfası
- Resmi Twitter Hesabı
- Resmi İnstagram Hesabı
- dgsli.org site hakkında anlık duyuru sayfası
- dgsli.com site hakkında anlık duyuru sayfası
- Dikey Geçiş Sınavı (DGS) Soru Çözümü Grubu
- DGS Öğrencilerinin Sohbet Sayfası
- DGS Başarı Hikayeleri sayfası

Bu konuyu yazdır

Yıllara göre DGS istatistikleri
Yazar: Anıl - 18-03-2015, Saat: 20:52 - Forum: DGS Rehberlik - Yorum Yok

Dgsli.org adminlerinden Önder Demirelin sizler için DGS istatistikelerini yıllara göre derledi. Diğer istatistiklere ulaşmak için BURAYA tıklayabilirsiniz.

[Resim: 11074641_10153125664046308_351132298681735585_o.jpg]

Bu konuyu yazdır

Dikey Geçiş Sınavı (DGS) Soru Çözümü
Yazar: Anıl - 15-03-2015, Saat: 20:04 - Forum: Takıldığınız Sayısal Sorular - Yorumlar (1)

Dikey Geçiş Sınavı (DGS) Soru Çözümü gurubumuza sizlerden gelen soruları yanıtlıyoruz. Sorularınızı bizlere sitemizin iletişim kısmında yada BURDAN grubumuz vasıtasıyla ulaştırabilirsiniz.

http://www.dgsli.org/facebook-gurubumuza...rular/1-2/

Bu konuyu yazdır

bölüm bilgisi
Yazar: ezgiartut - 13-03-2015, Saat: 01:37 - Forum: Soru - Cevap - Yorumlar (1)

Merhabalar ben ilk ve acil yardım bolümü 2.sınıftayım tam burslu olarak okuyorum. Dgs ye girip acil yardim ve afet bolumune gecis yapmak istiyorum. Gecis yaptigim bolumde tekrar burs alma imkanim olur mu ozel universiteye dgs ile gecis yapabilir miyim. Tekrar 1.siniftan mi baslarim bolum devami olur mu. Simdiden tesekkurler

Bu konuyu yazdır

Star ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
Yazar: zulaman - 12-03-2015, Saat: 14:59 - Forum: Soru - Cevap - Yorumlar (1)

Merhaba arkadaşlar.Öncelikle bu sene sınava hazırlanıyorum ve elektronik teknolojisi bölümünü okumaktayım.
Endüstri Mühendisliği hakkında bilgi sahibi olmak istiyorum.İnternette çok fazla parazit bilgi var ve deyim yerindeyse bu bölümü okuyanlar da bölümün ne olduğunu işlevini..vb.. tanımları koyamıyor.Bu bölümü okuyan ve açıklayabilecek bir kişi var mı acaba??

Bu konuyu yazdır

BESLENME VE DİYALİKTİK GEÇİŞ NETLERİ
Yazar: yakup özcan - 08-03-2015, Saat: 16:40 - Forum: Soru - Cevap - Yorumlar (2)

BESLENME VE DİYELEKTİK BÖLÜMÜNÜ KAZANAN ARKADAŞLAR KAÇ NETLE GİRDİ NE KADAR DOĞRU YANLIŞI VARDI OKUL PUANI NEDİR BUNLARI YAZABİLİRMİSİNİZ ?

Bu konuyu yazdır