DGS Dikey Geçiş Sınavı Dgsli.Org Forum'a Hoşgeldiniz.

Giriş Yap Üye Ol

Sohbeti görüntülemekte sıkıntı yaşıyorsanız tarayıcınızın çerezlerini temizleyin!
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DERSHANEYE GIDEMEYENLER ICIN +110 REHBERI
Sıraya göre verilip sonrasında soru bankası + deneme şeklinde ilerleyecektir.

Mat : meb+ mustafa yağcı + simetri  + mps (1-2)
Geo: mu geometri (m.yagci)+meb +mps geo (1-2)
Tr: yayın denizi hız 
Mantik: yargi+intibak+tasari

Üstüne ygs ales soru bankaları + tg ler ...

Bizzat yaptım bazi soncllarim : 
Radikal tg 1-2-3-4 ) 60-60;60-58;59-60;60-60
Tasarı tg2 ) 59-58
Intibak 3) 60-59
Ihtiyaç 4 ) 60-58

50kb sınırı oldugu için fotoğrafları atamıyorum .
Ara
Teşekkür Edenler: Anıl
neymiş bu
Ara
Teşekkür Edenler:
Iddaa kuponu
Ara
Teşekkür Edenler:
(15-08-2016, Saat: 20:32)Alacet10 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sıraya göre verilip sonrasında soru bankası + deneme şeklinde ilerleyecektir.

Mat : meb+ mustafa yağcı + simetri  + mps (1-2)
Geo: mu geometri (m.yagci)+meb +mps geo (1-2)
Tr: yayın denizi hız 
Mantik: yargi+intibak+tasari

Üstüne ygs ales soru bankaları + tg ler ...

Bizzat yaptım bazi soncllarim : 
Radikal tg 1-2-3-4 ) 60-60;60-58;59-60;60-60
Tasarı tg2 ) 59-58
Intibak 3) 60-59
Ihtiyaç 4 ) 60-58

50kb sınırı oldugu için fotoğrafları atamıyorum .
Ara
Teşekkür Edenler:
Alttan 3dersim var kazansam şartlı kayıt yapabilirmiyim
Ara
Teşekkür Edenler:
(13-03-2017, Saat: 03:16)Hakan Cen Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Alttan 3dersim var kazansam şartlı kayıt yapabilirmiyim

arkadaşım meb derken yayınevi ismimi  aynı şekilde simetri yayınevi mi acaba kaynakaların ismini tam olarak açık şekilde yazarsan çok sevinirim şimdiden yardımların için çok sağol
Ara
Teşekkür Edenler:
(27-06-2018, Saat: 13:24)okelekcioglu Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(13-03-2017, Saat: 03:16)Hakan Cen Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Alttan 3dersim var kazansam şartlı kayıt yapabilirmiyim

arkadaşım meb derken yayınevi ismimi  aynı şekilde simetri yayınevi mi acaba kaynakaların ismini tam olarak açık şekilde yazarsan çok sevinirim şimdiden yardımların için çok sağol

Hocam o mesaj yazılalı 1,5 sene olmuş. Bir de yanlış yorumu alıntılamışsın.

Arkadaş MEB derken https://odsgm.meb.gov.tr/kurslar/ adresinde ki testlerden bahsetmiş sanırım. Ya da MEB'in lisede dağıttığı kitaplardan bahsetmiş de olabilir. Verdiğim linkteki testler kalitelidir, faydalanabilirsin.

Simetri ise yayınevi.
Ara
Teşekkür Edenler:
(27-06-2018, Saat: 16:29)supporters Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(27-06-2018, Saat: 13:24)okelekcioglu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: arkadaşım meb derken yayınevi ismimi  aynı şekilde simetri yayınevi mi acaba kaynakaların ismini tam olarak açık şekilde yazarsan çok sevinirim şimdiden yardımların için çok sağol

Hocam o mesaj yazılalı 1,5 sene olmuş. Bir de yanlış yorumu alıntılamışsın.

Arkadaş MEB derken https://odsgm.meb.gov.tr/kurslar/ adresinde ki testlerden bahsetmiş sanırım. Ya da MEB'in lisede dağıttığı kitaplardan bahsetmiş de olabilir. Verdiğim linkteki testler kalitelidir, faydalanabilirsin.

Simetri ise yayınevi.
kusura kalma arkadaşım işteyken yazınca ne tarihe ne de yorum yaptığım bölüme  dikkat edemedim verdiğin bilgier için sağol  gelecek sene için hazırlanacaz bakalım en az 10 sene önce kazanmıştım dgsyi 2007 de artık  tekrar başlıyacağız maceraya herkesin hakkında hayırlısı olsun
Ara
Teşekkür Edenler:
(28-06-2018, Saat: 11:50)okelekcioglu Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(27-06-2018, Saat: 16:29)supporters Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam o mesaj yazılalı 1,5 sene olmuş. Bir de yanlış yorumu alıntılamışsın.

Simetri ise yayınevi.
kusura kalma arkadaşım işteyken yazınca ne tarihe ne de yorum yaptığım bölüme  dikkat edemedim verdiğin bilgier için sağol  gelecek sene için hazırlanacaz bakalım en az 10 sene önce kazanmıştım dgsyi 2007 de artık  tekrar başlıyacağız maceraya herkesin hakkında hayırlısı olsun

Estağfurullah, başarılar dilerim şimdiden Smile
Ara
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  EK YERLEŞTİRMELER İÇİN BİLGİLENDİRME (SORU-CEVAP) Anıl 0 3,058 16-09-2015, Saat: 19:21
Son Yorum: Anıl
Thumbs Up Kayıt İçin Hangi Belgeler Gerekli? Anıl 0 3,593 09-09-2015, Saat: 22:29
Son Yorum: Anıl

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi