DGS Dikey Geçiş Sınavı Dgsli.Org Forum'a Hoşgeldiniz.

Giriş Yap Üye Ol

Sohbeti görüntülemekte sıkıntı yaşıyorsanız tarayıcınızın çerezlerini temizleyin!
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
çok sıkıntılı süreçteyim
Arkadaşlar çalışıyorum gayret ediyorum bi türlü istedigim başarıya ulaşamıyorum ihtiyaç ın tg lerine giriyorum yapamıyorum çok zorluyor konularım nerdeyse bıttıı ama netlerımı yukseltemıyorum son 3 ay kaldı ve ben bu surede nasıl hareket edecegımı kestıremıyorum lutfen bana yardımcı olun lütfen napmalıyım
Ara
Teşekkür Edenler:
(19-04-2016, Saat: 22:01)olala Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar çalışıyorum gayret ediyorum bi türlü istedigim başarıya ulaşamıyorum ihtiyaç ın tg lerine giriyorum yapamıyorum çok zorluyor konularım nerdeyse bıttıı ama netlerımı yukseltemıyorum son 3 ay kaldı ve ben bu surede nasıl hareket edecegımı kestıremıyorum lutfen bana yardımcı olun lütfen napmalıyım

Bende ayni durumdayim sayisalda genelde 36 netlerde surunuyom arada 40 a 44 e ciktim gerisi yok benimde cogu konum bitti geometri haric tabi netlerimi nasil yukseltmeliyim.
Ara
Teşekkür Edenler:
Tamda sizin için sitemizde bir yazı var detaylıca okumanızı tavsiye ederim . Ayrıca diğer yazıları okumanızda da fayda var.
Link: http://www.dgsli.org/netlerimi-nasil-arttirabilirim/
Ara
Teşekkür Edenler:

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi