DGS Dikey Geçiş Sınavı Dgsli.Org Forum'a Hoşgeldiniz.

Giriş Yap Üye Ol

Sohbeti görüntülemekte sıkıntı yaşıyorsanız tarayıcınızın çerezlerini temizleyin!
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
basaramama korkusu
Question 
Turkcede yanlış yapmaktan bıktım tüm konuları biliyorum ama bu paragraf yokmu beni deli ediyo denemeye başlarken tamam bu sefer olucak full yapicam diyorum ama olmuyo bu sefer bende guvensizlik başlıyor yapamiycam korkusunu yaşıyorum arkadaşlar bi yol gosterin cevaplarsaniz sevinirim
Ara
Teşekkür Edenler:
Aynı yollardan geçen birisi olarak size çok açık yürekle söyleyeyim ki böyle dönemleriniz olacak elbette. Kendinize güveniniz sarsılmasın yada kendinize kızmayı bırakın. Bu sorunu daha fazla soru çözerek aşabilirsiniz. Her seferinde bir önceki sorularda ne gibi yanlış yaptığınızı ne gibi hatalara düştüğünüzü görerek yeni çözdüğünüz sorularda bunlara dikkakt ederek çözüm yaparsınız. Ama başaramam diye asla kendinizi demorolize etmeyiniz. İyi çalışmalar Smile
Ara
Teşekkür Edenler: DgsliOrg
Benim de türkçe sıkıntı cok şükür sayisali. Moral bozma bence. Daha da azimli olmaya çalış
Teşekkür Edenler:
(19-03-2015, Saat: 19:00)Anıl Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aynı yollardan geçen birisi olarak size çok açık yürekle söyleyeyim ki böyle dönemleriniz olacak elbette. Kendinize güveniniz sarsılmasın yada kendinize kızmayı bırakın. Bu sorunu daha fazla soru çözerek aşabilirsiniz. Her seferinde bir önceki sorularda ne gibi yanlış yaptığınızı ne gibi hatalara düştüğünüzü görerek yeni çözdüğünüz sorularda bunlara dikkakt ederek çözüm yaparsınız. Ama başaramam diye asla kendinizi demorolize etmeyiniz. İyi çalışmalar Smile
Teşekkür ederim.sizede iyi calismalar
Ara
Teşekkür Edenler:
60701 sıralamaya özel üniversitede hukuk gelirmi
Ara
Teşekkür Edenler:

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi