DGS | Dikey Geçiş Forum

Tam Versiyon: Ankara siyasal kaçıncı sınıftan başlatıyorlar
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Merhaba hocam kendi adıma çok önem taşıyan bi soruya cevap arıyorum internette çok araştırdım fakat bulamadığım için sizlere yazıyorum. Ben polis meslek yüksek okulu mezunuyum dgs sınavına girdim sınav sonucuma göre ankara Üniversitesi siyasal bilgiler fakültesi siyaset bilimi ve kamu yönetimi bölümüne gitmek istiyorum dgs ile bu bölüme yerleşirsem kaçıncı sınıftan başlatıyorlar alttan ders veriyorlar mı öğrenebileceğim biri var mı yada dgs ile Ankara siyasal kazanan kişilere nasıl ulaşabilirim
(20-09-2016, Saat: 17:20)Halil Berkemal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba hocam kendi adıma çok önem taşıyan bi soruya cevap arıyorum internette çok araştırdım fakat bulamadığım için sizlere yazıyorum. Ben polis meslek yüksek okulu mezunuyum dgs sınavına girdim sınav sonucuma göre ankara Üniversitesi siyasal bilgiler fakültesi siyaset bilimi ve kamu yönetimi bölümüne gitmek istiyorum dgs ile bu bölüme yerleşirsem kaçıncı sınıftan başlatıyorlar alttan ders veriyorlar mı öğrenebileceğim biri var mı yada dgs ile Ankara siyasal kazanan kişilere nasıl ulaşabilirim

(21-09-2017, Saat: 09:58)Esraaaa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(20-09-2016, Saat: 17:20)Halil Berkemal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba hocam kendi adıma çok önem taşıyan bi soruya cevap arıyorum internette çok araştırdım fakat bulamadığım için sizlere yazıyorum. Ben polis meslek yüksek okulu mezunuyum dgs sınavına girdim sınav sonucuma göre ankara Üniversitesi siyasal bilgiler fakültesi siyaset bilimi ve kamu yönetimi bölümüne gitmek istiyorum dgs ile bu bölüme yerleşirsem kaçıncı sınıftan başlatıyorlar alttan ders veriyorlar mı öğrenebileceğim biri var mı yada dgs ile Ankara siyasal kazanan kişilere nasıl ulaşabilirim