DGS | Dikey Geçiş Forum

Tam Versiyon: Niğde üniversitesi
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Hangi derslerden muaf ettiklerini, not sistemlerini, kaçıncı sınıftan başlattıklarına dair bilgi paylaşımlarını bu konu altından paylaşabilirsiniz.
Erkan Erdoğan: Niğde Ünv. inşaat mühendisliği. 2. Sınıftan başlatıldım 17 dersim muaf edildi ve herkese farklı muafiyetler uygulandı.
arkadaşlar niğde üniv. makine müh. kaçıncı sınıftan başlatıyor kaç tane dersten muaf oluyoruz ??
İktisat kacinci siniftan baslatiyo nigde universitesnde
(09-08-2015, Saat: 14:17)Ayse-1907 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]İktisat kacinci siniftan baslatiyo nigde universitesnde
(16-04-2015, Saat: 15:46)Byernur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Erkan Erdoğan: Niğde Ünv. inşaat mühendisliği. 2. Sınıftan başlatıldım 17 dersim muaf edildi ve herkese farklı muafiyetler uygulandı.

rastlantıya bakın ki bu yıl dgs sınavına girecem ve kaçıncı sınıftan başlatırlar diye araştırırken abimin bilgilerine ulaştım :Smile Bu arada bu yıl inş mezun oluyor Smile
(11-06-2017, Saat: 16:06)zAx- Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(16-04-2015, Saat: 15:46)Byernur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Erkan Erdoğan: Niğde Ünv. inşaat mühendisliği. 2. Sınıftan başlatıldım 17 dersim muaf edildi ve herkese farklı muafiyetler uygulandı.

rastlantıya bakın ki bu yıl dgs sınavına girecem ve kaçıncı sınıftan başlatırlar diye araştırırken abimin bilgilerine ulaştım :Smile Bu arada bu yıl inş mezun oluyor Smile

güzel bir tesadüf olmuş Smile

inşaat mühendisiyim. mimari restorayondan dgs ile mimarlığa geçiş yapacam muafiyetler hakkında bilgi verebilir misiniz

peki benim 258 puan aldım şansım ne kadardır

inşaat teknikeriyim 258 puan aldım tavsiyeniz var mı saygılarımla