DGS | Dikey Geçiş Forum

Tam Versiyon: DGS İtiraf Sayfamızdan Başarı Öyküleri-7
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Enes Polat

“Slm benim de bir hikayem var
ilkokulda vasat bi öğrenci olduğumu inkar edemem doğal olarak düzliseye kaydolabildim. Orda da çok barınamadım lise2 de hocalarım sen çok güzel okuyosun bisene daha oku 2yi dedilerSmile tabi karizmamız sarsıldı bikere aynı lisede okumak olmazdı, hemen endüstri meslek lisesine aldırdım kaydımı. elekrk elektronik bölümü güvenlik sistemleri dalı. Artık ne hikmetse liseyi 1. Olarak bitirdim. Boşuna dememişler herşeyde vardır bi hayır. Benim efsane hocam, Oktay hocam biyomedikal teknolojisine yönlendirdi beni nevşehir üniversitesi biyomedikal teknolojisini 2yılda bitirdim. Arkadaşlarım sağolsun bana benden çok güvenirlerdi. DGSye gir sen bu azimle kesin kazanırsın dediler 1 yıl oturdum eşşek gibi ders çalıştım. Ve sınav günü geldi çattı. 2013 yılı temmuz ayı aydın merkez sıcak, stres, oruç ve sınav. Sınav salonundan cıktım ve dedim ki seneye daha iyi çalışırım bi cacık olmaz bu sınavdan. Neyseki öyle olmadı sonuclar acıklandı ve ilk 500deyim tek hedefim olan biyomedikal mühendisliği çok rahat geliyordu. Daha iyi üniversitelerde, daha iyi bölümler gelebilirdi ancak ben hayalimi yakaladım benim için yeterli. darısı sizlerin başına inşallah şimdi erciyes üniversitesi biyomedikal mühendisliği öğrencisiyim “