DGS | Dikey Geçiş Forum

Tam Versiyon: 2019 DGS Sayısal Soru Tartışmaları
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sınavdan sonra hatırladığınız soruları buraya yazarak cevaplarınızı karşılaştırabilirsiniz.
Saat sorusu 08:00 miydi

Son prizma sorusu 6 miydi
(27-06-2019, Saat: 17:32)Anıl Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Sınavdan sonra hatırladığınız soruları buraya yazarak cevaplarınızı karşılaştırabilirsiniz.
ikiside dogru
Ortalama doktor sorusu 14 müydü

3. Hafta ortalama doktor sorusu

Pardon ameliyat edilen hasta sayisi
(30-06-2019, Saat: 21:05)rdeniz44 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Ortalama doktor sorusu 14 müydü

3. Hafta ortalama doktor sorusu

Pardon ameliyat edilen hasta sayisi

13 olacaktı
Merhabaaaaa arkadaşlar ben lojistik mezunuyum ama dgs ye girmedim çalışmadım ama 2020 ye hazırlık yapmayı istiyorum sizler girmissinizdir 2019 dgs sorularini paylasir misini
Matematik her zamanki gibi yine birçok öğrenciyi hayal kırıklığına uğrattı , gruplarda hep bunu konuşuyorlar . Fakat benim durumum genel olarak daha iyi 46 netim var. İkinci yılımda sanırım bu işi halletmiş olacağım , bir yıl boyunca verdiği emek , yeni nesil sorularla bizleri tanıştırması ve üstün matematik bilgisi ile üzerimde çok büyük emeği olan kadıköy murat eğitim'den taylan hocama şükranlarımı sunuyorum . Her zaman dersanede buldum ve her sorunumla benimle birlikteydi. O olmasa asala bu netlere ulaşamazdım.