DGS | Dikey Geçiş Forum

Tam Versiyon: Bilgilendirirmisiniz
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
merhaba bu sene 2yıllık bir bölüme gideceğim ve dgs de bir korkum var birinci sınıftan başlamak 
bunun bölümlerle alakası varmıdır hangi bölümde okursam 3. sınıftan başlarım gibi??
uçak teknolojisi okumayi düşünüyorum. heralde dgsyle elektriğe gilan geçiş yaparım
gideceğin okuldan okula değişiklik gösteren bir şey bu. kazandığın okulda önlisans bölümünde gördüğün derslerden muaf tutulacaklara bakılır, sayılmayan dersleri tekrar almak durumunda kalırsın. gideceğin okula daha önce geçiş yapmış birilerini bulup konuşmakta fayda var.
(05-08-2018, Saat: 14:31)kafkain Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]gideceğin okuldan okula değişiklik gösteren bir şey bu. kazandığın okulda önlisans bölümünde gördüğün derslerden muaf tutulacaklara bakılır, sayılmayan dersleri tekrar almak durumunda kalırsın. gideceğin okula daha önce geçiş yapmış birilerini bulup konuşmakta fayda var.

bunu kendim göremezmiyim şuan uçak teknolojisine gitmeyi düşünüyorum ve büyük ihtimalle elektrik okurum dgs ile