DGS | Dikey Geçiş Forum

Tam Versiyon: 2018 DGS Sayısal Soru Tartışmaları
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3 4 5
Sınavdan sonra hatırladığınız soruları buraya yazarak cevaplarınızı karşılaştırabilirsiniz.
Arkadaşlar ben sayısalcıyım ve şöyle bir haber duydum. Hiç türkçe işaretlemezsek puanınız hesaplanmıyormuş. Bu doğru mu?
(21-07-2018, Saat: 15:18)tolgahantetik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Arkadaşlar ben sayısalcıyım ve şöyle bir haber duydum. Hiç türkçe işaretlemezsek puanınız hesaplanmıyormuş. Bu doğru mu?
Doğru. Sitenin adminleri bas bas bağırdı o kadar
(21-07-2018, Saat: 15:18)tolgahantetik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Arkadaşlar ben sayısalcıyım ve şöyle bir haber duydum. Hiç türkçe işaretlemezsek puanınız hesaplanmıyormuş. Bu doğru mu?

Evet en az 0.5  net olması gerekiyor türkçede
Permütasyon kombinasyon 90, Şu bilye paylaştırma sorusuna yalvarırım 5 deyin. Yoksa yandık.
(21-07-2018, Saat: 16:19)omr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Permütasyon kombinasyon 90, Şu bilye paylaştırma sorusuna yalvarırım 5 deyin. Yoksa yandık.

Bilye paylaştırma 8 diye hatırlıyorum 6 dan büyük 9 dan küçük olacaktı
Üslü ifade sorusunun cevabı kaçtı?

mezuniyet sorusu cevabı kaçtı?
(21-07-2018, Saat: 16:59)ensar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Üslü ifade sorusunun cevabı kaçtı?

35 sanırım

(21-07-2018, Saat: 17:01)ilmat21 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(21-07-2018, Saat: 16:59)ensar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Üslü ifade sorusunun cevabı kaçtı?

35 sanırım

Mezuniyet sorusunu hatırlatsana üslü 35
mezuniyet sorusu babam annemden üç yıl önce mezun olmuş.Bu kadarı aklıma geliyor
(21-07-2018, Saat: 17:04)ensar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]mezuniyet sorusu babam annemden üç yıl önce mezun olmuş.Bu kadarı aklıma geliyor

Okey onu yapmamıştım

Bu matematik soruları çıok zaman alıcıydı ve bana kalırsa geçen seneye göre zor gibiydi 54 tane anca yaptım okadar zamanda
Sayfalar: 1 2 3 4 5