DGS | Dikey Geçiş Forum

Tam Versiyon: DGS 2018'e Hazırlananlar
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3 4
DGS 2018'e hazırlanan arkadaşlar için başlık açılmıştır. Sınava şimdiden hazırlanan arkadaşlar bu forumda sorularını sorup, fikir alışverişinde bulunabilirler. Şimdiden hayırlı olsun.
2018 DGS için çalışma programı çıkartanlar varsa paylaşabilir mi?
(17-07-2017, Saat: 11:54)Anıl Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]DGS 2018'e hazırlanan arkadaşlar için başlık açılmıştır. Sınava şimdiden hazırlanan arkadaşlar bu forumda sorularını sorup, fikir alışverişinde bulunabilirler. Şimdiden hayırlı olsun.

dgs 2018'e hazırlanacak arkadaşara tavsiyem ales düzeyinde hazırlanmalarıdır.Sınav ales düzeyinde geliyor
Merhaba arkadaşlar ;
27 yaşımdayım . İşi bıraktım, bu yıl DGS ye hazırlanmaya karar verdim. Bende plansız çalışamayanlardanım. Tablo çıkarıp sizinle mutlaka paylaşırım .
Teşekkürler , bol şans hepinize.
Bir whatsapp grubu kurarsak faydalı olur bence. Sayısal sorular için ayrı bir grup. Sözel sorular için ayrı bir grup.
(25-07-2017, Saat: 17:39)omerasaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba arkadaşlar ;
27 yaşımdayım . İşi bıraktım, bu yıl DGS ye hazırlanmaya karar verdim. Bende plansız çalışamayanlardanım. Tablo çıkarıp sizinle mutlaka paylaşırım .

Bencede bi whatsapp grubu kuralım bilemediğimiz soruları paylasalim
(28-07-2017, Saat: 11:22)emremuco45 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(25-07-2017, Saat: 17:39)omerasaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba arkadaşlar ;

Bencede bi whatsapp grubu kuralım bilemediğimiz soruları paylasalim

Yanlış kişiyi alıntılamışssın hocam  Big Grin  DGS 2018 için whatsapp grubuna gelmek isteyenler bana özel mesaj atabilir.
Merhaba bana kitap gönderebilicek var mı bu sene dgs ye haZırlanacağım evimde
videolu anlatım yapan YouTube kanalı var mı acaba takip ettiğiniz ? Matematik icin
http://ozelogrenci.com/videoluders
http://ekolhoca.com/

bunların youtube kanalından takip ederbilirsin
Sayfalar: 1 2 3 4