Reklam
Reklam
DGS | Dikey Geçiş Sınavı | DGS Puan Hesaplama | DGS Tercih Robotu

DGS Başvurularını Kaçıranlara İkinci Şans!

DGS Başvurularını Kaçıranlara İkinci Şans!

DGS Başvuruları 24 Mayıs itibari ile sona erdi. Ücret ödeme için son gün, 25 Mayıs 2018 olarak belirtilmişti. Dgsli.org Mobil Uygulaması ile adayların telefonlarına bu duyuruları ulaştırmıştık. Ancak yapılan duyuruları görmeyip, başvuruları kaçırdım diye üzülmeyin. ÖSYM başvuru yapamayan adaylara ikinci bir şans veriyor.

Adaylar 5 Haziran’da DGS’ye geç başvuru yapabilir.

Başvurusunu belirlenen tarihler arasında yapamamış olan adaylar, 5 Haziran 2018 günü geç başvuru işlemi yapabilecekler. Bu başvuru işlemi sadece 1 gün ile sınırlı olacak. Normal başvuru tarihleri arasında başvuru yapan adaylar 100₺ ücret öderken, geç başvuru gününde başvuran adaylardan 150₺ ücret alınacak. Kılavuzda belirtilen bilgiye göre “Geç başvuru gününde yapılan başvurularda sınav ücreti, başvurunun yapıldığı gün ÖSYM’nin internet sayfasında e-İŞLEMLER’de yer alan “ÖDEMELER” alanından kredi kartı/banka kartı ile ödenecektir. Bankalardan ücret ödemesi yapılmamalıdır.”

DGS başvurusunu internet üzerinden veya ÖSYM başvuru merkezleri yapan ancak sınav ücretini ödemeyen adayların yapmış oldukları DGS başvuruları da geçersiz sayılacaktır.

DGS için önemli linkler aşağıda verilmiştir.

2018 DGS PUAN HESAPLAMA MOTORU İÇİN TIKLAYINIZ.

DGS Başarı Öyküleri

Çözülmüş Sorular – Online Soru Çözümü

DGS REHBERLİK YAZILARI

DGS SORU CEVAP

DGS’DE YANLIŞ BİLİNEN GERÇEKLER

DGS ÇIKMIŞ SORULAR

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ