Reklam
Reklam
DGS | Dikey Geçiş Sınavı | DGS Puan Hesaplama | DGS Tercih Robotu

DGS Açıklanmadan Kayıt Almaya Başladılar

DGS Açıklanmadan Kayıt Almaya Başladılar

AÖF’de Kayıt Karmaşası

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) resmi sitesinden 2017-2018 Güz dönemi kayıt duyurusu yayınlandı. Yayınlanan duyuruda DGS öğrencilerinin kesin kayıtları 14‒18 Ağustos 2017 tarihleri arasında alınacağı belirtildi. Ancak ÖSYM’nin daha önceden belirttiği üzere DGS sonuçları 29 Ağustos’da açıklanacak. Yani sınav sonuçları açıklanmadan AÖF kayıtları başlayıp bitecek.

Anadolu üniversitesinden yapılan açıklama şu şekilde;

2017‒2018 ÖĞRETİM YILI KESİN KAYIT DUYURUSU
Üniversitemize bağlı örgün eğitim yapan Fakültelere/Yüksekokullara ÖSYS ve DGS öğrencilerin kesin kayıtları 14‒18 Ağustos 2017 tarihleri arasında Yunus Emre Kampüsünde ilgili fakülte veya yüksekokullarda kayıt bürolarında mesai saatleri (09:00 ‒ 17:00) içinde yapılacaktır.

aöf dgsliorg

Anadolu üniversitesinin resmi sayfasının paylaştığı linke BURDAN ulaşabilirsiniz.

AÖF yetkililerinin yaşanan karışıklılığı önlemek adına bir açıklama yapmaları bekliyoruz. Zira bir çok öğrenci AÖF için sınava girip sonuç beklemektedir.

*Bu yazının tüm hakları Dgsli.org’a aittir. “www.dgsli.org“ biçiminde aktif bağlantı kurulabilir, açık kaynak gösterilmek kaydıyla içerik kullanılabilir. Açık kaynak göstermeden yapılan alıntılar için yasal takip yapılacaktır. ©

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Avatar Sibel dedi ki:

    Dgs yi yine batirmislar allah islah etsin kesinlikle bir açıklama yapmaları gerekiyor

BİR YORUM YAZ