Reklam
Reklam
DGS | Dikey Geçiş Sınavı | DGS Puan Hesaplama | DGS Tercih Robotu

Başarı Öykünüzü Yollayın, Yayınlayalım

Başarı Öykünüzü Yollayın, Yayınlayalım

Yeni DGS Hikaye Alımlarına Başlandı !

Merhaba arkadaşlar bildiğiniz üzere önceki senelerde sınavı kazanan arkadaşlarımız, bizlerle sınavı kazanmaya giden yolda neler yaşadıklarını paylaşıyorlardı. Bizde bu şekilde sizlere Başarı Öyküleri yazı dizisini oluşturuyorduk. Her sene olduğu gibi bu yılda yazılarımıza devam ediyoruz.

Bir çok arkadaşımıza ilham kaynağı olan, karamsarlığa düştüğünde adeta tutup ayağa kaldıran ve sizleri motive eden serimize yeni öyküleri alıyoruz. Herkesin bir başarı öyküsü vardır. Sizlerde diğer arkadaşlarımıza ilham kaynağı olabilirsiniz. DGS yi kazananlar arkadaşlarımız Facebook sayfalarımız DGS ve sitemizden İLETİŞİM bölümünden bizlere yollayabilirler. Sizden ricamız yazım kurallarına uymanız ve kazandığınız okul,bölüm puan gibi bilgileri yazmanızdır. Hikayeler incelendikten sonra yayınlanacaktır.
Kendi başarı öykülerinizi yollarken uyacağınız kurallar;
1- Yazınızı yazım kurallarına uygun olarak yollayınız. Uymayanlar yayınlanmaz.
2- Yazınızın başlığını yazmayı unutmayın.
3-İsimini vermek istemeyenler ayrıca belirtmelidirler.


Yazılarınızı bize iletişim kısmından iletebilirsiniz. Yazılarınız gönderim sırasına göre, uygun bulunanlar dgsli.org ve DGS Başarı sayfamızdan yayınlanacaktır. Ayrıca en çok beğenilen hikayelerimiz RESMİ DGS FACEBOOK sayfamızdan da yayınlanacaktır. Bilginize…

BAŞARI ÖYKÜLERİNİN TÜMÜNÜ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ