DGS Dikey Geçiş Sınavı Dgsli.Org Forum'a Hoşgeldiniz.

Giriş Yap Üye Ol

Sohbeti görüntülemekte sıkıntı yaşıyorsanız tarayıcınızın çerezlerini temizleyin!
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dgs mağduriyeti
Arkadaşlar ben gaziantep üniversitesine dgs ile yerlestim ordan ksü ye geçiş yaptım beni 1.sinif gosterdiler nasıl değiştirebilirim acaba bilen var mı?
Ara
Teşekkür Edenler:
(29-08-2016, Saat: 21:32)Ziya Işık Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar ben gaziantep üniversitesine dgs ile yerlestim  ordan ksü ye geçiş yaptım beni 1.sinif gosterdiler nasıl değiştirebilirim acaba bilen var mı?

Her okulun kendi intibak komısyonunun belirlediği sınıflardan başlarsınız dersler içerikleri akts ders saatleri kredileri uyuşmadığı durumda farklı bir sınıfta başlatırlar muafiyet vermeme haklarıda vardır.
Ara
Teşekkür Edenler:
(29-08-2016, Saat: 22:13)Çağlar D. Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(29-08-2016, Saat: 21:32)Ziya Işık Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar ben gaziantep üniversitesine dgs ile yerlestim  ordan ksü ye geçiş yaptım beni 1.sinif gosterdiler nasıl değiştirebilirim acaba bilen var mı?

Her okulun kendi intibak komısyonunun belirlediği sınıflardan başlarsınız dersler içerikleri akts ders saatleri kredileri uyuşmadığı durumda farklı bir sınıfta başlatırlar muafiyet vermeme haklarıda vardır.

Yalnız ksü'de 3.siniftan baslatiyorlar dgs girislileri bense 1.siniftan basladim
Ara
Teşekkür Edenler:
(30-08-2016, Saat: 17:40)Ziya Işık Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(29-08-2016, Saat: 22:13)Çağlar D. Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Her okulun kendi intibak komısyonunun belirlediği sınıflardan başlarsınız dersler içerikleri akts ders saatleri kredileri uyuşmadığı durumda farklı bir sınıfta başlatırlar muafiyet vermeme haklarıda vardır.

Yalnız ksü'de 3.siniftan baslatiyorlar dgs girislileri bense 1.siniftan basladim

bölümden bölüme yıldan yıla değişir.İntikbak komisyonun aldığı kararlar doğrultusunda gelişiyor herşey.
Ara
Teşekkür Edenler:
(29-08-2016, Saat: 21:32)Ziya Işık Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar ben gaziantep üniversitesine dgs ile yerlestim ordan ksü ye geçiş yaptım beni 1.sinif gosterdiler nasıl değiştirebilirim acaba bilen var mı?

Yanlış başlıkta konu açıyorsunuz. Dikkat edin. Konunuz SORU-CEVAP başlığına taşınmıştır.
Ara
Teşekkür Edenler:

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi