DGS Dikey Geçiş Sınavı Dgsli.Org Forum'a Hoşgeldiniz.

Giriş Yap Üye Ol

Sohbeti görüntülemekte sıkıntı yaşıyorsanız tarayıcınızın çerezlerini temizleyin!
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UEFA en iyileri seçti: Arda Turan...
UEFA, 2016 Avrupa Şampiyonası elemelerinin ardından, grup maçlarının en iyilerini ve unutulmayacak olaylarını belirledi. Arda Turan'ın finallere kalmamızın ardından sevinç gözyaşlarıyla kendini yere bıraktığı an çekilen fotoğraf 'en iyi fotoğraf'* seçildi.

UEFA’ya göre EURO 2016’nın ‘en iyileri’ ve unutulmazları şunlar:

EN iYi OYUNCU LEWANDOWSKI

Attığı 13 golle grupların en golcü futbolcusu olan Polonyalı golcü Lewandowski, UEFA tarafından elemelerin en iyi futbolcusu seçildi.

EN iYi TAKIM ARNAVUTLUK

Portekiz, Danimarka ve Sırbistan gibi takımların bulunduğu grupta ikinci olarak büyük bir sürprize imzasını atan Arnavutluk, turnuvanın en iyi takımı oldu.

SAN MARINO KENDi REKORUNU KIRDI

15 Kasım 2014'te Estonya ile golsüz berabere kalarak uzun yıllar sonra puan almayı başaran San Marino kendi kariyer rekorunu kırdı.

EN iYi GOL İLKAY GÜNDOĞAN'DAN

Almanya forması giyen İlkay Gündoğan'ın, İskoçya'yı 3-2 yendikleri maçta attığı gol turnuvanın en iyi golü seçildi.

CEBELiTARIK'A MANSiYON ÖDÜLÜ!

Uluslararası aranedaki ilk sınavında 10 maçta 0 (sıfır) çeken Cebelitarık, 29 Mart 2015'te İskoçya'ya karşı ilk resmi golünü atmayı başardı.

EN iYi ALINTI MILA'DAN

Polonyalı futbolcu Sebastian Mila'nın 2-0'lık Almanya galibiyeti sonrası söylediği, "Ayak bileğimde bir çürük var. Ancak dünya şampiyonunu yendikten sonra acı hissetmiyorum. Beni kim tekmeledi hatırlamıyorum" sözler turnuvanın en iyi alıntısı olarak kayıtlara geçti.

EN iYi FOTOĞRAF ARDA TURAN'IN SEViNCi

Arda Turan'ın Türkiye'nin gruplara kalmasının ardından sevinç gözyaşlarıyla kendini yere bırakması elemelerin en iyi karesi seçildi.

(Hürriyet)

*http://fotocdncube.fanatik.com.tr/images...2007:38:02
Ara
Teşekkür Edenler:

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi