DGS Dikey Geçiş Sınavı Dgsli.Org Forum'a Hoşgeldiniz.

Giriş Yap Üye Ol

Sohbeti görüntülemekte sıkıntı yaşıyorsanız tarayıcınızın çerezlerini temizleyin!
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kimsin, Nesin, Kimlerdensin, Nerden Gelir, Nereye Gidersin?
Arkadaslar bu bolumde genel ahlak kurallarina aykiri olmamak sartiyla;

Kendinizi tanitabilir hedeflerinizi anlatabilir ve uye arkadaslarimizi taniyabiliriz... 

Lutfen diger uyeleri kiracak kucumseyecek ve asagilayacak yorumlardan uzak durunuz...

Saygili ve Seviyeli Paylasimlar...

Soru Sormak İçin Soru - Cevap Kategorisinde Yeni Konu Açarak Sorunuzu Sorabilirsiniz... Burası Tanışma Konusudur...
Soru Sormak İçin Soru Cevap Kategorisinde Yeni Konu Açarak Sorularınızı Sorunuz... (Tıklayınız...)

Birbirinizin Sorularına Cevap Vermekten Çekinmeyin Smile
Ara
Teşekkür Edenler:
merhaba arkadaşlar dgsli.org yeni üyesiyim...hedefim Ankara Üniv.Hukuk hayırlısı olur İnşallahSmile
Ara
Teşekkür Edenler:
Aramıza hoşgeldiniz.İnşallah istediğiniz yeri kazanırsınız. Smile
Ara
Teşekkür Edenler:
bende gökhan hedefim bilgisayar mühendislikleri (uzaktan) geçen sene Trakya Üniversitesini kazandım Smile
Ara
Teşekkür Edenler:
Aramıza Hoş Geldin Gökhan. Neden Uzaktan İstiyorsun Örgün Okuyarak Daha Çok Bilgi ve Tecrübe Sahibi Olmak Daha Mantıklı Değil mi ?
Soru Sormak İçin Soru Cevap Kategorisinde Yeni Konu Açarak Sorularınızı Sorunuz... (Tıklayınız...)

Ara
Teşekkür Edenler:
BEN ARANIZA YENİ KATILDIM DÜŞÜNCELİ BİR WEB SAYFASI OLMUŞ GAYET BAŞARILI.. BU ARADA İNŞAAT BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİM HEDEFİM SDÜ MİMARLIK. BİR ISPARTALI OLARAK BURDA  OKUMAK İSTERİM.  Smile İNŞALLAH HER BİRİMİZ İSTEDİĞİMİZ YERLERDE OLURUZ. Wink Smile
Ara
Teşekkür Edenler:
(20-05-2015, Saat: 12:16)Şehriban Faden Tosun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: BEN ARANIZA YENİ KATILDIM DÜŞÜNCELİ BİR WEB SAYFASI OLMUŞ GAYET BAŞARILI.. BU ARADA İNŞAAT BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİM HEDEFİM SDÜ MİMARLIK. BİR ISPARTALI OLARAK BURDA  OKUMAK İSTERİM.  Smile İNŞALLAH HER BİRİMİZ İSTEDİĞİMİZ YERLERDE OLURUZ. Wink Smile

Teşekkürler güzel yorumunuz için Smile Umarız istediğiniz yeri kazanırsınız, ısparta güzel yerdir ve sdü'de eğitim olarak iyi okullardan birisi. Batı kampüsünde görmek isteriz sizi Smile

Ara
Teşekkür Edenler:
(20-05-2015, Saat: 17:51)DgsliOrg Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(20-05-2015, Saat: 12:16)Şehriban Faden Tosun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: BEN ARANIZA YENİ KATILDIM DÜŞÜNCELİ BİR WEB SAYFASI OLMUŞ GAYET BAŞARILI.. BU ARADA İNŞAAT BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİM HEDEFİM SDÜ MİMARLIK. BİR ISPARTALI OLARAK BURDA  OKUMAK İSTERİM.  Smile İNŞALLAH HER BİRİMİZ İSTEDİĞİMİZ YERLERDE OLURUZ. Wink Smile

Teşekkürler güzel yorumunuz için Smile Umarız istediğiniz yeri kazanırsınız, ısparta güzel yerdir ve sdü'de eğitim olarak iyi okullardan birisi. Batı kampüsünde görmek isteriz sizi Smile
Isparta Güzel yerdir diyen biri kesin burada okumuş Smile hatta batı kampüsüne kadar bilen ögrenci mühendislik ögrencisidir   Wink büyük ihtimal yanılmıyorum degil mi Dodgy Big Grin Wink
Ara
Teşekkür Edenler:
Wink 
BURCU ULUGÖL  ORDU'luyum Isparta SDÜ  İnşaat Teknolojileri Öğrencisiyim KTÜ inşaat müh için çalışıyorum umarım herkez istediği yerde olur =) 
Ara
Teşekkür Edenler:
adminlerimizden biri sdü inşaat mezunudur ondan biliyoruz Smile
(21-05-2015, Saat: 01:31)Şehriban Faden Tosun Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(20-05-2015, Saat: 17:51)DgsliOrg Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler güzel yorumunuz için Smile Umarız istediğiniz yeri kazanırsınız, ısparta güzel yerdir ve sdü'de eğitim olarak iyi okullardan birisi. Batı kampüsünde görmek isteriz sizi Smile
Isparta Güzel yerdir diyen biri kesin burada okumuş Smile hatta batı kampüsüne kadar bilen ögrenci mühendislik ögrencisidir   Wink büyük ihtimal yanılmıyorum degil mi Dodgy Big Grin Wink

adminlerimizin biri sdü inşaat mezunudur ordan iyi biliyoruz Smile

Ara
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Dgs kaç net mimarlık gelir yagmurdmr 4 15,127 05-10-2016, Saat: 09:46
Son Yorum: muratozturko
  Hangi puanla hangi sıralama gelir? Hüseyin Şahin 1 3,796 20-07-2016, Saat: 18:30
Son Yorum: cakyoner
Star PUANIMDAN 8 , 9 PUAN FAZLA YAZSAM GELİR Mİ? glrn 21 21,992 11-09-2015, Saat: 20:14
Son Yorum: Dilan Eğilmez
Sad FTR DEVLET GELİR Mİ? Kurtuluss Bayramm 1 3,158 28-08-2015, Saat: 18:47
Son Yorum: ahmedyil
  55 Türkçe net yaptım ege gazetecilik gelir mi? can7819 2 4,167 15-04-2015, Saat: 05:11
Son Yorum: can7819

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi