DGS Dikey Geçiş Sınavı Dgsli.Org Forum'a Hoşgeldiniz.

Giriş Yap Üye Ol

Sohbeti görüntülemekte sıkıntı yaşıyorsanız tarayıcınızın çerezlerini temizleyin!
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kazanma ihtimalim ne ? Koü
Information 
Ben kocaeli üni de yerel yönetimler okuyorum ihtiyaç akademiye gidiyorum ama dershaneye fazla gidebildigim söylenemez okulla birlikte ikisini yürütmek zor ikinci ogretimim  çünkü bende kendim çalışmaya karar verdim ama geç başladım sanırım nisan sonunda başladım mutlak değer konusundayim matematiği hiç anlamıyorum antremanlarla matematik aldım onunla gidersen yavaş olcak diye youtubeden Sebol hocayı dinliyorum konuları çalıştıktan sonra ardından test cozuyorum bir kez denemeye girdim oda hic birşey bilmiyorken kotu gelmişti sonucum. Simdi kamuya geçmek istiyorum bunun için on on beş matematik yeterli oluyor ben konuları yetiştire bildiğim kadar yapmaya caliscam sizce kazanma ihtimalim nedir yardim ?  Sad
Ara
Teşekkür Edenler:
Azim ile calısır ve inanırsanız Kazanırsınız hocam sadece inanın
Ara
Teşekkür Edenler:
Benimde matematik çok kötü ya ne önerirsiniz bu arada şu an kaç net yapıyorsunuz kaç puan alırsınız 230 alırmısınız
Ara
Teşekkür Edenler:
Arkadaşlar İİBF bölümlerini tercih edecekseniz 40-50 net Türkçe 10-20 net arası matematik ile yerleşmeniz mümkündür.
Ara
Teşekkür Edenler:

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi