DGS Dikey Geçiş Sınavı Dgsli.Org Forum'a Hoşgeldiniz.

Giriş Yap Üye Ol

Sohbeti görüntülemekte sıkıntı yaşıyorsanız tarayıcınızın çerezlerini temizleyin!
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DGS ŞARTLI KAYIT
İyi günler arkadaşlar.Konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın.
Dgs sınavından 293 puan aldım ve sıralamam iyi.
Yalnız okudugum yüksekokulda ilk dönem ve ikinci dönemden bir dersim kaldı.Bu sene ilk dönemdeki dersi verip ikinci dönemdeki dersi tek ders sınavıyla geçip ilk dönem mezun olabiliyorum.Yalnız yökün açıklamasında sadece tek dersi kalanlar ya da stajı kalanlar vb durum yararlanabilir demiş.Ösym aradım ve o bizi ilgilendirmez kayıt yapacağın üniversite ile alakalı dediler.Yardımcı olursanız çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler
Ara
Teşekkür Edenler:
(26-09-2016, Saat: 10:19)areufet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İyi günler arkadaşlar.Konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın.
Dgs sınavından 293 puan aldım ve sıralamam iyi.
Yalnız okudugum yüksekokulda ilk dönem ve ikinci dönemden bir dersim kaldı.Bu sene ilk dönemdeki dersi verip ikinci dönemdeki dersi tek ders sınavıyla geçip ilk dönem mezun olabiliyorum.Yalnız yökün açıklamasında sadece tek dersi kalanlar ya da stajı kalanlar vb durum yararlanabilir demiş.Ösym aradım ve o bizi ilgilendirmez kayıt yapacağın üniversite ile alakalı dediler.Yardımcı olursanız çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler

burayı okumanızda yarar var http://www.dgsli.org/sartli-kayit-hakkin...ilendirme/
Ara
Teşekkür Edenler:

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi