DGS Dikey Geçiş Sınavı Dgsli.Org Forum'a Hoşgeldiniz.

Giriş Yap Üye Ol

Sohbeti görüntülemekte sıkıntı yaşıyorsanız tarayıcınızın çerezlerini temizleyin!
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dgs destek
Merhaba arkadaslar.Hedefleri cok yuksek olup iyi bir not almak isteyen arkadaslar(sayısal)beraber hazırlanabiliriz yani birbirimize destek cikariz.Birimiz yildiginda kolundan tutup tekrar ayaga kaldirabiliriz.Ve ders calisma duzenimizi nasil daha iyi olabilecegimizi konusabiliriz.Bana katilmak isteyenler mesaj atabilir ?
Ara
Teşekkür Edenler:
(19-03-2017, Saat: 13:22)Gülışığı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba arkadaslar.Hedefleri cok yuksek olup iyi bir not almak isteyen arkadaslar beraber hazırlanabiliriz yani birbirimize destek cikariz.Birimiz yildiginda kolundan tutup tekrar ayaga kaldirabiliriz.Ve ders calisma duzenimizi nasil daha iyi olabilecegimizi konusabiliriz.Bana katilmak isteyenler mesaj atabilir ?

Merhaba Gülışığı. Dediklerine gerçekten çok ihtiyacım var ben varım buna  Big Grin Big Grin
Ara
Teşekkür Edenler:
(19-03-2017, Saat: 13:22)Gülışığı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba arkadaslar.Hedefleri cok yuksek olup iyi bir not almak isteyen arkadaslar beraber hazırlanabiliriz yani birbirimize destek cikariz.Birimiz yildiginda kolundan tutup tekrar ayaga kaldirabiliriz.Ve ders calisma duzenimizi nasil daha iyi olabilecegimizi konusabiliriz.Bana katilmak isteyenler mesaj atabilir ?
Ara
Teşekkür Edenler:
Bende varım ?
Ara
Teşekkür Edenler:
Bende varim
Ara
Teşekkür Edenler:

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi