DGS | Dikey Geçiş Forum

Tam Versiyon: çok sıkıntılı süreçteyim
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Arkadaşlar çalışıyorum gayret ediyorum bi türlü istedigim başarıya ulaşamıyorum ihtiyaç ın tg lerine giriyorum yapamıyorum çok zorluyor konularım nerdeyse bıttıı ama netlerımı yukseltemıyorum son 3 ay kaldı ve ben bu surede nasıl hareket edecegımı kestıremıyorum lutfen bana yardımcı olun lütfen napmalıyım
(19-04-2016, Saat: 22:01)olala Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Arkadaşlar çalışıyorum gayret ediyorum bi türlü istedigim başarıya ulaşamıyorum ihtiyaç ın tg lerine giriyorum yapamıyorum çok zorluyor konularım nerdeyse bıttıı ama netlerımı yukseltemıyorum son 3 ay kaldı ve ben bu surede nasıl hareket edecegımı kestıremıyorum lutfen bana yardımcı olun lütfen napmalıyım

Bende ayni durumdayim sayisalda genelde 36 netlerde surunuyom arada 40 a 44 e ciktim gerisi yok benimde cogu konum bitti geometri haric tabi netlerimi nasil yukseltmeliyim.
Tamda sizin için sitemizde bir yazı var detaylıca okumanızı tavsiye ederim . Ayrıca diğer yazıları okumanızda da fayda var.
Link: http://www.dgsli.org/netlerimi-nasil-arttirabilirim/