DGS | Dikey Geçiş Forum

Tam Versiyon: 2016 Dikey Geçiş - İnşaat Mühendisliği Bu Başlıkta Toplanalım
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Evet arkadaşlar  İnşaat mühendisliği isteyen arkadaşlar buradan haberleşelim istedim.

Gerek ders , gerekse üniversiteler yani DGS - İnşaat Mühendisliği hakkında her türlü bilgiyi - soruyu burada birbirimize yönlendirelim. Smile
Güzel başlık Smile Diğer arkadaşlarmızdan da bekliyoruz. Site kurucusuda inşaat mühendisi Wink
merhaba herkese kolay gelsin öncelikle. dgs ile inşaat mühendisligine geçmek istiyorum fakat  matematikden ortalama kaç net yapmam gerekiyor türkçeden yaklasik 40 net yapiyorum matematikde 20 en az kaç net olmalı
arkadaşlar merhaba.
puan 275 ve sıralama 8188. acaba devlet gelir mi? kontenjan sayısını göz önünde bulundurursak sıralamalar nasıl dğişir.? Undecided
Merhaba Arkadaşlar ben Devlet Memuruyum bu sene sınava girdim ve 285,59 puan aldım Sıralamam 4797 Memuriyetimden dolayı İkinci öğretim yazacağım İnşaat Mühendisliği gelir mi bana acaba bilgilendirirseniz sevinirim. 2015 verilerini incelediğimde Mühendislik aldığım puan ile çantada keklik görüküyor ama nasip herşey kötü senaryoyu da düşünmek lazım :S cevaplarsanız sevinirim...
merhaba arkadaşlar ben funda inşaat mühendisliği için tercih yapacağım ve tercih edeceğim bazı üniversitelerde kararsızım kaçıncı sınıftan başlatacağı konusunda,muafiyet konusunda,hazırlık olup olmadığı konusunda yardımcı olur musunuz lütfen teşekkürler
merhaba arkadaşlar erciyes üniversitesi ve fırat üniversitesi inşaat mühendisliği bölümde hazırlık var mı varsa zorunlu mu lütfen cevap verir misiniz teşekkürler