DGS | Dikey Geçiş Forum

Tam Versiyon: hemşirelik
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
merhabalar iyi akşamlar ben Çukurova hemşirelik istiyorum da puanı tavan puan 300 civarı taban 295 puan diploma notum 3.38 şimdilik ve okul birincisiyim ön lisans başarı puanı hesapladım 67 puan geliyormuş sizce matematik ve Türkçe den kaç net yapmam lazım yardımcı olursanız çok ama çok sevinirim   Angel Huh Shy
(22-03-2016, Saat: 01:03)sevvalbrcn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]merhabalar iyi akşamlar ben Çukurova hemşirelik istiyorum da puanı tavan puan 300 civarı taban 295 puan diploma notum 3.38 şimdilik ve okul birincisiyim ön lisans başarı puanı hesapladım 67 puan geliyormuş sizce matematik ve Türkçe den kaç net yapmam lazım yardımcı olursanız çok ama çok sevinirim   Angel Huh Shy

30 mat 20 turkçe Wink
(24-03-2016, Saat: 02:59)Volkan Inan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(22-03-2016, Saat: 01:03)sevvalbrcn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]merhabalar iyi akşamlar ben Çukurova hemşirelik istiyorum da puanı tavan puan 300 civarı taban 295 puan diploma notum 3.38 şimdilik ve okul birincisiyim ön lisans başarı puanı hesapladım 67 puan geliyormuş sizce matematik ve Türkçe den kaç net yapmam lazım yardımcı olursanız çok ama çok sevinirim   Angel Huh Shy

30 mat 20 turkçe Wink

saoollll  Rolleyes