DGS | Dikey Geçiş Forum

Tam Versiyon: DGS Hazırlanırken Tercih Edilmesi Geren Kitaplar
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Tasarı Soru Bankası
İntibak Yayınları
Yargı Soru Bankası ve Pegem Tercih edebileceginiz en uygun kitaplardır.
İst da dersane önerebilirmisiniz
(04-07-2015, Saat: 23:47)Rengin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]İst da dersane önerebilirmisiniz

forumdaki dersane önerileri bölümüne bakabilirsiniz.
(14-06-2015, Saat: 23:45)Byernur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Tasarı Soru Bankası
İntibak Yayınları

ya bu yayınlar yeterlimi madem ygsye benziyo karekök fem güvender çözsek daha yararlı olmaz mı 
(27-07-2015, Saat: 01:46)cacali3 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(14-06-2015, Saat: 23:45)Byernur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Tasarı Soru Bankası
İntibak Yayınları

ya bu yayınlar yeterlimi madem ygsye benziyo karekök fem güvender çözsek daha yararlı olmaz mı 

Ygs yayınları değilde daha çok Ales ile ilgili olan soru bankalarını çözebilirsiniz.
Yargı ve pegem yeterli olur sanırım bende bu kitaplardan çalışacağım.
İntibak Yayınları

Murat Yayınlarını ve Tasarıyı tercih etmeniz sınava çalışmanız açısından daha iyi olur.

(04-07-2015, Saat: 23:47)Rengin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]İst da dersane önerebilirmisiniz

Murat yayınları Tasarı veya pegemin yayınlarını kullanan dersaneleri tercih etmeni öneririm.
Merhaba. Tasarının yeterli olduğunu düşünmüyorum. Aynı tip sorular sürekli birbirini tekrarlayan tarzda. Sınavın artık yks tarzında geleceğini düşünüyorum. Sınava üçüncü girişim olacak bu yıl yerleşmek istiyorum artık Sad Son olarak Barış Ayhan yayınları hakkında bilgisi olan var mı?