DGS | Dikey Geçiş Forum

Tam Versiyon: İstanbul Teknik Üniversitesi
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Hangi derslerden muaf ettiklerini, not sistemlerini, kaçıncı sınıftan başlattıklarına dair bilgi paylaşımlarını bu konu altından paylaşabilirsiniz.
Sinem Aydın: Geçen sene itu textil Mühendisliğini kazandım eğitim % 100 ing olduğu için önce hazırlık okumanız gerekiyor eğer hazırlığı geçerseniz nelerden muaf olduğunuzu söylüyorlar ben ege giyim üretim mezunuyum bu yüzden çok fazla dersimin sayilmayacagini öğrendim yani 4 yıl kadar eğitim süreci devam edebilir denildi % 90.Fakat textil mezunu olursaniz ders içeriği ve kredi uyumu sayesinde bir çok dersten muaf olabilirsiniz.( 7042 sıralama ile yerleştim) tabiki Atatürk ink., Türk dili ing ve pc den genel olarak herkes % 97 muaf oluyor
Bilgisayar Mühendisliği hakkında bilgisi olan yardımcı olabilir mi acaba? 3den mi başlatıyor, ders muaf nasıl oluyor?
%30 İngilizce mimarlık hakkında bilgisi olan ?kaç ders muaf oldu %30 ingilizcede İngilizce bilmeyen bi kişi için zorluk derecesi nasıl olur
Makine mühendisliği kaçıncı sınıftan başlıyor bilgisi olan varmı