DGS | Dikey Geçiş Forum

Tam Versiyon: Gazi üniversitesi
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Hangi derslerden muaf ettiklerini, not sistemlerini, kaçıncı sınıftan başlattıklarına dair bilgi paylaşımlarını bu konu altından paylaşabilirsiniz.
Bhr Mllı: Gazi iktisat 16ders muafiyeti aldm. 2.snftan basladm ama 1snftanda uyusmayan derslerimi aldm haliyle... toplamda uc yil okuyorsun...mezn oldgm okul KTU banka ve sig. Herkese basarilar
Hayri Ergüneş: Gazi Üniversitesi kamu yönetimi ve siyaset bilimi . Ben 15 dersten muaf oldum. Ama hazirlik okumam lazim bazi bölümler ingilizce bazi bölümler türkçe bölüme göre değişebilir. Ama bu sene aldığı kararla gazi universitesi muafiyeti sınırladi yani sadece Türk dili 1 ve 2 . Inkilap 1 ve 2 ingilizce ve bilgisayardan muaf yapiyor.
(13-04-2015, Saat: 16:39)Anıl Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hayri Ergüneş: Gazi Üniversitesi kamu yönetimi ve siyaset bilimi . Ben 15 dersten muaf oldum. Ama hazirlik okumam lazim bazi bölümler ingilizce bazi bölümler türkçe bölüme göre değişebilir. Ama bu sene aldığı kararla gazi universitesi muafiyeti sınırladi yani sadece Türk dili 1 ve 2 . Inkilap 1 ve 2 ingilizce ve bilgisayardan muaf yapiyor.

kardeş herkes mi 2 sınıftan baslıyor bende iibf uluslararası ticaret yazcam bide geçme notu çan eğrisi ve yaz okulundan bahsedermsın. tavisiye ediyomusn yanı okulu max 3 yılda bıtırebılırmıyız Smile
inşaat mühendisliği kaçtan başlıyor aceba ?
(28-06-2015, Saat: 18:33)Huri Karakaya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]inşaat mühendisliği kaçtan başlıyor aceba ?
 İngilizce hazırlıktan başlatıyorlar.
bilgisayar mühendisliği kaçta başlıyor
merhaba iyi günler erciyes üni. makina mühendisliği okuyacam erciyes de intibak varmı kaçtan basladıyo ingilizcemi cevap verir seniz tesekkür ederim......
Halkla ilişkiler kaçıncı sınıftan başlatıyor bilgisi olan
Hukuk fakültesinde okuyan ya da hukuk fakültesine geçmeyi düşünen arkadaşlar var mı? Varsa geçiş yapıldığında kaçıncı sınıftan başlanıyor bilgisi olan varsa paylaşabilir mi rica etsem Smile
Sayfalar: 1 2