DGS | Dikey Geçiş Forum

Tam Versiyon: DGS İtiraf Sayfamızdan Başarı Öyküleri-4
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Hakan Çelik

“merhabalar. Ben hakan çelik. meslek lisesi mezunuyum. lisede en sevdiğim şey okuldan kaçarken okulun yüksek bahçe duvarından atlamaktı, her sene zayıflarla dolu karnelerim olurdu hatta matematiğim bir dönem 0 düşmüştü. ama 2008 de kendimi değiştirmem gerektiğini anladım ve öss ye çalıştım. dersaneye gitmeden mat 1 adına cd lerle çalışarak vs. kendimi geliştirdim ama fizik, biyoloji vs. bilmeyince ve sınavdan az puan alıp myo ya gitmek zorunda kalınca kaybettiğimi kabul ettim. 2010 da myo dan mezun oldum. geçen 3 yıl boyunca birçok işte çalıştım ama aklımda okuma isteği hep vardı. geçen yıl gündüz iş akşam test çözerek ve kitap okuyarak matematik ve türkçemi geliştirdim. türkçe zaten parağraftır ve anlamak için kitap okumanız yeterlidir. her neyse 21 temmuzdaki dgs sınavından 2 ay önce işyerinden ücretsiz izne ayrıldım ve ders çalıştım özellikle son 20 günde ortalama 300 soru çözmeyi başardım. Ve çok dua ettim. Çok şükür 2008 de hayalini kurduğum okula 2013 de kayıt yaptırdım. Şuan makine mühendisliği 2. sınıftayım ve okumak, öğrencilik vs. dünyanın en güzel şeyi. Sizlere tavsiyem hayalleriniz varsa ki olmalı asla ama asla peşini bırakmayın…”