DGS | Dikey Geçiş Forum

Tam Versiyon: DGS İtiraf Sayfamızdan Başarı Öyküleri-3
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Hakan KURTOĞLU

“Mrb değerli arkadaşlarım,öncelikle admin kardeşimize teşekkür ederek insanların bilinçlendirilmesinde öndemli olan bu sayfadan öğrenilen bilgilerin çok yararlı olduğu kanısındayım.2 defa DGS yi kazanan öğrenci olarak,size ilk önerim kafanızda dgs düşüncesini rahatlamak amacıyla şunu söylemek istiyorumBig GrinGS zor değil kesinlikle.Kolay bir sınav,Benim hikayeme gelince:ben Kilis 7 aralık üni.Elektrik Teknikerliğini bitirdim.Yıl 2010.Ve 1 yıl dgs ye baktım ama tam 1 yıl değil ve dershaneye yazılmıştım türkçem zayıftı çünkü.Okul puanım 56,045 ti.2011 de dgs ye girdim.İzmir Üni.Elektronik ve Haberleşme Mühendisliğini ing. kazandım bussuzdu.Herkes istediğini düşünebilir,özeli herkes kazanır gibi..Çünkü böyle yorumları çok duydum.,1 yıl okudum burda tabi giriş puanım 265 küsürdü.2012 de tekrar girdim DGS ye girdim ve ZİRVE ÜNİ.Elektrik-Elektronik Müh.ing.kazandım 1.olarak girdim bu üniye yaklaşım 25-30 puana yakın kırmış Ösym ve 263 le girdim.Tabi sonrdan bölm ek kont.aldı ve 3.liğe geriledm.Tabi benim babam sürekli dediki sana özel bile gelmez sizin bölümün puanları çok yüksek falan filan.2yıl arka arkaya kazanınca babamda şaşırdı,afalladı bi inanamadı arkadaş .Ve dostlar babam makina mühendisi yani tek cahil okuma yazma bilmeyenler değil üni.mezunlarındada cahil var .Meslek çok önemli arkadaşlar.İyi düşünün geleceği görmeye çalışın ufkunuz geniş olsun…Sorusu olan arkadaşlar benim face ime ulaşabilirsiniz.UNUTMAYIN FARKI FARKEDEN FARKLI OLUR…”