DGS | Dikey Geçiş Forum

Tam Versiyon: 2018 dgs hukuk kazanmak için giren arkadaşlar ne yaptınız?
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Ben cıkmış sorular ve denemelerde Türkçede 50 nin altına mat. 30 netin altına düşmezdim. Bu sınavda matematikte sadece 24 soru işaretledim ve hukuk hayal oldu.
Ben de sayısalım denemelerde 56 neti gördüğüm oluyordu matematik, bunda sadece 38 tane mi ne işaretleyebildim.
Çok.kolay sorular da varmış ama ben göremedim bile onları matematikten. Kaç aydır da çalıştım bu sınava yazık oldu emeklere.
30 mat işaretledim. 60 türkçe işaretledim. aöbp iyi. yanlış sayıma göre belli olacak. sınırda kalır gidemem gibi geliyor. sizler ne diyorsunuz?
sözel 57 doğru 2 yanlış 1 boş

sayısala bakmaya cesaret edemedim, en kötü 28-30 arası diye düşünüyorum

obp:2,70

kıbrıs burssuz gelirse takla atarım
Yani işaretlemek ayrı kaç net yaptığın ayrı eğer işaretlediğin soru sayısı kadar netin varsa bence kesin olur kardeşim.

Obp düşük olmasına rağmen diğer devlet üniversitelerini o netlerle kesin kazanırsın kardeşim. Yani ben öyle düşünüyorum. Hayırlısı.
(25-07-2018, Saat: 14:45)Kullanıcı Adı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Yani işaretlemek ayrı kaç net yaptığın ayrı eğer işaretlediğin soru sayısı kadar netin varsa bence kesin olur kardeşim.

Obp düşük olmasına rağmen diğer devlet üniversitelerini o netlerle kesin kazanırsın kardeşim. Yani ben öyle düşünüyorum. Hayırlısı.

sağol güzel insan. inşallah netlerde iyi gelir...
Dershane öneriniz var mı bir de matematiğimi nasıl geliştirebilirim yardımcı olur musunuz?
(27-07-2018, Saat: 03:52)Siyahsmile Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Dershane öneriniz var mı bir de matematiğimi nasıl geliştirebilirim yardımcı olur musunuz?

dersane iline göre değişir. matematiği çalışarak çalışarak ve daha fazla çalışarak geliştirebilirsin Smile
Benim 59 doğru 1 yanlış sozelden, 25 doğru 1 yanlış sayısaldan. Obp 56. Devlet hukuk olur mu sizce, puanlar düşer mi bu sene?

(27-07-2018, Saat: 18:32)hukukolsaya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Benim 59 doğru 1 yanlış sozelden, 25 doğru 1 yanlış sayısaldan. Obp 56. Devlet hukuk olur mu sizce, puanlar düşer mi bu sene?

Adaletciler netlerini yazsa biraz fikir sahibi olsak
Sayfalar: 1 2