DGS Dikey Geçiş Sınavı Dgsli.Org Forum'a Hoşgeldiniz.

Giriş Yap Üye Ol

Sohbeti görüntülemekte sıkıntı yaşıyorsanız tarayıcınızın çerezlerini temizleyin!
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bilgisayar Mühendisliği İsteyenlerin DGS Beklentisi
Merhaba arkadaşlar, 
bu seneki sınav zordu diyenlerdenim bende, kaç bekliyorsunuz ? nasıl geçti sınavınız, kaç işaretleme yaptınız ? hangi üniyi istiyorsunuz
Ara
Teşekkür Edenler:
37 -40 arası net beklentim var endüstri mühendisiliği ya da meteoroloji mühendisliği düşünüyorum İstanbul dışı tercih yapamadığım için Bilgisayar Mühendisliği İstanbul gelmez diye düşünüyorum
Ara
Teşekkür Edenler:
(26-08-2016, Saat: 14:20)Ilyas Aydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 37 -40 arası net beklentim var endüstri mühendisiliği ya da meteoroloji mühendisliği düşünüyorum İstanbul dışı tercih yapamadığım için Bilgisayar Mühendisliği İstanbul gelmez diye düşünüyorum

neden olmasın ya ? bu sene çoğu kişininki kötü geçmiş
bende ankara istiyorum 40küsür matematik bekliyorum, olmaz mı ?
Ara
Teşekkür Edenler:
(26-08-2016, Saat: 17:01)hamzakaya Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(26-08-2016, Saat: 14:20)Ilyas Aydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 37 -40 arası net beklentim var endüstri mühendisiliği ya da meteoroloji mühendisliği düşünüyorum İstanbul dışı tercih yapamadığım için Bilgisayar Mühendisliği İstanbul gelmez diye düşünüyorum

neden olmasın ya ? bu sene çoğu kişininki kötü geçmiş
bende ankara istiyorum 40küsür matematik bekliyorum, olmaz mı ?

istanbul yüksek kapatır olmayabilir tahminim bu netler arası yığılma olacak endüstri mühendisliğinin bizim bölüme açılmasından dolayı beklentim bil. mühendisliğinin biraz düşeceği yönünde herhangi bi yerde olabilir ama istanbul ankara izmirin yüksek kapatacağını tahmin ediyorum
Ara
Teşekkür Edenler:
Ben geçen sene kazanmış biri olarak söylüyorum bu sene 40 net ve biraz üstü 3 büyük il olabilir.Geçen sene 44,5 net ile Dokuz Eylülü kazandım(3.31 ortalama).Ayrıca geçtiğimiz sene bütün bilgisayarcılar ilk 10 da idi ve de Hacettepe Üniversitesi DGS alımı yapmadı.Bu durumda 3 büyük ili kazanabilir 40 ve üstü yapanlar.
Ara
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  DGS 2016 Bilgisayar Mühendisliği Kazananlar HakanSan 0 3,935 16-10-2016, Saat: 23:16
Son Yorum: HakanSan
Thumbs Up 2016 Dikey Geçiş - İnşaat Mühendisliği Bu Başlıkta Toplanalım Mrs.Technician 6 9,313 27-09-2016, Saat: 16:27
Son Yorum: funda gül avcı

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi